OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019 r.
  1. Chrzest Pański, którego pamiątkę dziś obchodzimy, przypomina nam o potrzebie włączenia we wspólnotę wierzących, jak również o odpowiedzialności za Kościół. Niech to święto będzie dla nas zachętą do gorliwszego wypełniania zobowiązań wypływających z przyjętego sakramentu chrztu. Szczególnie pamiętajmy o obowiązku pogłębiania swojej wiary.
  2. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją będziemy śpiewać kolędy jeszcze do święta Ofiarowania Pana Jezusa – 2 lutego.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bóg zapłać za przyjęcie, wspólne modlitwy, serdeczną atmosferę i gościnność. Bóg zapłać za ofiary na naszą świątynię na spłacenie długu po remontach i na nowe dzieło malowanie kościoła. Bóg zapłać za obiady każdego dnia kolędy. Sprawozdanie z kolędy będzie za tydzień. Bóg zapłać za ofiary składane dla P. Kościelnego za wykonane prace w kościele i przy kościele w minionym roku.
  4. W przyszłą 3. niedzielę miesiąca taca remontowa – przeznaczamy ją na ogrzewanie kościoła w sezonie grzewczym. W następną niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Poniedziałek – 14 stycznia 2019 r.

8.00 

Wtorek – 15 stycznia

17.00 +Stefana, Wiktorię Szablickich w 20 r. śmierci; +Krystynę Janiszewską; +z rodz. Celuchów i Szablickich.

 

Środa – 16 stycznia

17.00 +Stanisława Nadgrodkiewicza (od córki Martyny z rodziną).

Czwartek – 17 stycznia

8.00

Piątek – 18 stycznia

17.00 

Sobota – 19 stycznia

17.00 +Stanisława Nadgrodkiewicza (od uczestników pogrzebu).

II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2019 r.

9.00 +Annę, Stanisława, Mirosława, Halinę Jaśkiewiczów.

11.30 W intencji Zofii Marcula w 18 rocznicę urodzin – o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.